de bg

Кариери

Е7СТУДИО предлага работа, която ще ви вдъхнови. За нас това означава професия, която ще ви развие не само на професионално ниво, но и като личност. Работното ви място е оборудвано с всичко необходимо за една пълноценна, творческа дейност.
Очакваме с нетърпение да се запознаем!

Software Developer

Е7СТУДИО е с дългогодишен опит при разработване на софтуерни системи и приложения, както и изграждане и развиване на Start-up-и в страната и чужбина.

Във връзка с желанието ни да увеличим нашия екип, обявяваме отворена позиция за Software Developer, като нашите изисквания са:
- отлични познания по HTML/CSS
- отлични познания по JavaScript и ES6
- отлични познания по PHP и MySQL
- познания и опит с ReactJS, AngularJS, VueJS или EmberJS е предимство
- познания и опит с Node.js е предимство
- познания и опит с hapi или express е предимство
- умение за работа в екип
- изпълнение на поставените задачи в предварително определени срокове
- активно участие в процесите при внедряване на готовите продукти
- функционален тест на разработените приложения
- поемане на отговорност
- желание за обучение и развитие в областта
- владеенето на чужд език - английски или немски е предимство при кандидатсването.

Какво ви предлагаме:
- работа в млад и амбициозен екип
- работа по разнообразни задачи
- добра възможност за развитие в областта
- постоянна работа на трудов договор
- възможност за започване веднага
- атрактивно заплащане според вашите възможности

При проявен интерес изпратете вашата автобиография със снимка, както и подробно портфолио с проекти, върху които сте работили.

Документите ще бъдат разгледани конфиденциално и в съответствие с изискванията на ЗЗЛД. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

КАНДИДАТУРИ, КОИТО НЕ ОТГОВАРЯТ НА ГОРЕПОСОЧЕНИТЕ ИЗИСКВАНИЯ ЩЕ БЪДАТ ИГНОРИРАНИ!

Заинтересован ли си?